Úvod

Produkce FT RECORDS i letos opět na Dostavníku

Tato a další CD nejen z produkce FT Records zakoupíte na stánku FT Records – BeatPoint, který vám bude k dispozici tak jako v minulosti v prostoru u hlavní scény.
V tomto stánku najdete také vybraná CD za akční festivalové ceny 50 Kč a 99 Kč.

CD Roman Dragoun – Samota

kliknutím otevřete
celý obal

Roman Dragoun přináší, u příležitosti svého životního jubilea, šedesátých narozenin, nové album s názvem „Samota“. Tento projekt složený za zbrusu nových písní volně navazuje na minulý projekt „Piano“, který byl ovšem jen akustickými verzemi Romanových rockových skladeb. Na albu svůj zpěv doprovází hrou na klavír, ale prostor dostávají i další nástroje, především saxofon fenomenálního Michala Žáčka. Zůstává ale zachováno akustické, téměř folkové, tedy sdělnější pojetí písní. Hudba je autorským dílem Romana Dragouna, a texty pocházejí z dílny textaře a básníka Milana Prince. Najdeme zde i text - báseň Romanova tatínka, malíře Františka Romana Dragouna či text brněnské textařky Soni Smetanové. Nahrávka vznikla ve studiu Avian, zvukové režie se ujal Roman Jež, sám vynikající hráč na klávesy.
Produkce projektu je dílem Pavla Kopřivy, který se podílel i na několika dřívějších titulech Romana Dragouna.

CD Folk Team – Live 40

kliknutím otevřete
celý obal

Brněnská folk-rocková skupina Folk Team se pohybuje na naší scéně neuvěřitelných 40 let. V listopadu 2013 odehrála na Novemberfest v KC Semilasso první ze série koncertů, kterým odstartovala jubilejní 40. sezonu na pódiích. A právě záznam tohoto koncertu vychází na CD. Krom současné sestavy: Roman Venclovský, Ivan Huvar, Pavel Kopřiva, Roman Jež, Dalibor Dunovský, Pavel Bříza, na nahrávce zazní famózní kytara hostujícího Miloše Makovského. V bonusových nahrávkách z roku 2004 se objeví někdejší členové Tomáš Úlehla, Borek Nedorost a Standa Pliska.

Roman Dragoun and His Angels – Andělé ve studiu SONO

kliknutím otevřete
celý obal

Brněnská rocková legenda Roman Dragoun se skupinou His Angels přináší na CD Andělé ve studiu SONO 12 největších hitů své sólové kariéry. Spolu s Romanem Dragounem (klávesy, zpěv) v rámci skupiny His Angels na albu hrají Míra Barabáš (trubka, perkuse), Filip Benešovský (basa), Radek Kašpar (saxofon), Ondra Pomajsl (bicí) a Miloš Švec (kytara).

Návrat na Kančí louku

kliknutím otevřete
celý obal

Kompilace „Návrat na Kančí louku“ přináší posluchačům kolekci trampských písní od jihomoravských kapel, které jsou s tímto legendárním místem od nepaměti spojeny – Kamelot, Karabina, Rowers, Příboj, T.E. Band a další ...

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  | Licenční podmínky  | Prohlášení o přístupnosti