Program 42. Mohelnického dostavníku®

Vytisknout

 

Záštitu nad festivalem převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje Mgr. František Jura.
Festival se koná za finanční podpory Olomouckého kraje, města Mohelnice a Nadace Život umělce.

Pořádá agentura Pavel Aligátor Nenkovský
IČO: 40322823     DIČ: CZ510421073

ČTVRTEK 31. srpna 2017

RECITÁL DOSTAVNÍKU - hrad Bouzov - zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

18:00 hod.

JANA ŠTEFLÍČKOVÁ Praha

19:00 hod.

VÁCLAV FAJFR & ACUSTRIO Ostrava

20:00 hod.

FOLK TEAM Brno

 

 

 

PÁTEK 1.září 2017

HLAVNÍ SCÉNA  -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

Začátek v 16:00 hod.

VLAJKA Smolaři Mohelnice

 

Pozdrav po hvězdách - ŠPUNT Přerov - vzpomínka na všechny kamarády, kteří již nejsou mezi námi.

Soutěž kapel - soutěž o ceny diváků a odborné poroty

Uvádí Josef MLOK Grim z Karviné

1.

SELF MADE Ostrava - Mohelnice

2.

POTOKAP Slaný

3.

FAJBEAT Liteň

4.

NOVÁ SEKCE Praha

5.

KUPODIVU Brno

6.

ISARA Mladá Boleslav

7.

FEST! Karviná

8.

SASABAND Ostrava

9.

CONNER PL

10.

MIKE FOJTÍK & Přátelé Ostrava

11.

JANKO KULICH & Kolegium Žiar nad Hronom SK

HLAVNÍ SCÉNA  -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

Scéna TV NOE – Televize dobrých zpráv, uvádí: Jiří moravský Brabec

19:30 - 20:10 hod.

SLUNÍČKO Bohumín

20:20 - 20:50 hod.

VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO Loket nad Ohří (70 let)

21:10 - 21:50 hod.

MOŠNY Brno

22:10 - 23:10 hod.

MIKI RYVOLA & NEZMAŘI České Budějovice

23:30 - 00:45 hod.

ZRCADLA CZ (30 -1 let na podiích)

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka) - zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

Uvádí Míra Ošanec

Recitály kapel

17:00 - 17:35 hod.

ŠPUNT Přerov

17:50 - 18:25 hod.

POTOKAP Slaný

18:40 - 19:15 hod.

NOVÁ SEKCE Praha

19:30 - 20:05 hod.

DOMINO Olomouc

20:20 - 20:55 hod.

STRÁNÍCI & Míra OŠANEC

21:10 - 21:45 hod.

MIKE FOJTÍK & Přátelé Ostrava

22:00 - 23:00 hod.

FILMOVÁ SOUTĚŽ amatérských filmů – soutěž o cenu diváků

FILMOVÁ SOUTĚŽ

Začátek ve 22:00 hod - uvádí: Karel KARLOS Soukop, redaktor a kameraman TV Polar Ostrava
Velkoplošná projekce DRAGON Agency

1.

ALPINE ROUTE

Milan Ohurniak, Liptovský Mikuláš SK

10´00´´

2.

PRECHÁDZKA WESTERN CITY BOSKOVICE

Urtica film SK

6´00´´

3.

AKTY X

Ivan Vredík (Vredík & Plevo)

5´50´´

4.

KLEKÁNICE

Stanislav Domanský, Kroměříž

2´40´´

5.

O STARÉM HRADĚ

Stanislav Domanský, Kroměříž

1´00´´

6.

VÝTAH

Danuše Kubátová, Praha

2´53´´

7.

VE VLAKU

Danuše Kubátová, Praha

1´07´´

8.

SLIB

Pavel Kubát, Praha

1´01´´

9.

NÁVŠTĚVNÍCI

Pavel Kubát, Praha

1´50´´

10.

STALKER

Kristián Ganobjak, Oravské Veselé SK

10´48´´

11.

V SÍTÍCH

Martin Bohadlo, Praha

3´28´´

12.

WC

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

2´30´´

13.

TELEVIZE

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

0´60´´

14.

AŤ ŽIJE VLÁDA

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

0´60´´

15.

ARGUMENT

Ing. Arnošt Lukeš, Otrokovice

1´00´´

16.

ZA ZÁDY

Šimon Syrovátka, Praha

1´30´´

17.

KEĎ MUSÍŠ...

Ján Kuska, Liptovský Mikuláš SK

1´08´´

18.

JAK SE STAVÍ TOTEM

Jaromír Schejbal, Rychnov nad Kněžnou

9´50´´

19.

JSEM, JSME

René Souček a Adéla Jonášová

2´10´´

20.

STO TISÍC SLOV

René Souček a Lenka Mertová

4´40´´

DUHOVÁ SCÉNA - Písničkáři Dostavníku

uvádí Míra Ošanec

23:30 - 24:00 hod.

JIŘÍ MÍŽA Stará Ves u Rýmařova

24:10 - 24:40 hod.

MAREK SOLDÁN Prostějov

00:50 – 01:30 hod.

RENÉ SOUČEK a MAREK HLOSTA (křest CD „Sto tisíc slov“) - na dobrou noc do hajan a do spacáků

KOSTEL SV. PROKOPA v Lošticích (3 km od Mohelnice) - akustický recitál

19:00 - 20:30 hod.

HRNEK Hlučín

 

SOBOTA 2. září 2017

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka)

zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

09:00 - 09:35 hod.

DUHOVÁ SNÍDANĚ s kapelou KOFE@VLNA Olomouc

 

 

 

Mladá scéna: uvádí Věrka a Honza Štaiglovi

09:45 - 10:20 hod.

VODNÍCI Mohelnice + Julča Petříková Mohelnice

10:30 - 11:05 hod.

SELF MADE Ostrava – Mohelnice

11:15 - 11:50 hod.

MAROD Ostrava – křest prvního CD René Tesáka Matláška „Mezi prsty“

12:00 - 13:00 hod.

Divadelní vystoupení s písničkami pro naše nejmenší – „LOLO a PIŠKÓT NA SAFARI“

HLAVNÍ SCÉNA  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

Uvádí Josef Mlok Grim

09:00 - 09:40 hod.

D.N.A. Brno – absolutní vítěz 38. Mohelnického dostavníku® 2013

09:55 - 10:35 hod.

ALIBABA Horka nad Moravou – křest CD „Vracím se domů“

10:45 - 11:30 hod.

ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA CZ

11:45 - 12:00 hod.

Vyhlášení výsledků a předání cen

GALAPŘEHLÍDKA  -  HLAVNÍ SCÉNA -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

Začátek : 14:00 hod. -  Slavnostní zahájení  -  uvádí: Vašek Souček

ŽALMAN A SPOL.

14:15 - 15:05 hod. 

FUNNY FELLOWS SK

15:20 - 16:00 hod. 

ŽAMBOŠI

16:15 - 16:55 hod. 

Z HECU Praha (loňská vítězná kapela)

17:10 - 17:40 hod. 

POUTA Pardubice

17:55 - 18:35 hod. 

TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR

19:10 - 19:50 hod. 

LENKA SLABÁ, JAROSLAV MATĚJŮ & kapela

20:10 - 20:50 hod. 

POZDNÍ SBĚR Brno (host Radim Zenkl – mandolína USA)

21:05 - 21:45 hod. 

NAČAS Praha

22:00 - 22:40 hod. 

RANGERS - Plavci (host Carmina Přeštice - ženský pěvecký sbor)

23:00 - 23:40 hod. 

LÍSTEK Praha

24:00 - 00:40 hod. 

BLUEGRASS COMEBACK Opava

00:55 - 01:30 hod. 

Časy vystoupení jednotlivých skupin v Galapřehlídce jsou informativní !

OSADNÍ TÁBOROVÝ OHEŇ - Morava Camp Mohelnice

Osadní táborový oheň

      T. O. TULÁK CALIFORNIA a hosté:
      T-QUARTET Pardubice & Chrudim, LÍSTEK Praha, CHOROŠI Střední Čechy, BRZDAŘI Olomouc

21:00 hod.

Slavnostní zapálení osadního ohně - Vlajka

21:10 - 01:30 hod.

Zpívání jednotlivých trampských kapel

01:30 hod. - ...

Společné hraní - sejšn „vytrvalců“ - muzikantů a kamarádů

Pozn.: budeme postupně doplňovat

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka)

uvádí:  Karel Karlos Soukop - zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

16:00 - 16:35 hod.

SASABAND Ostrava

16:50 - 17:25 hod.

ISARA Mladá Boleslav

17:40 - 18:15 hod.

FAJNBEAT Liteň

18:30 - 19:05 hod.

KUPODIVU Brno

19:20 - 19:55 hod.

FEST! Karviná

20:10 - 20:50 hod.

CONNER PL

21:05 - 21:45 hod.

JANKO KULICH & Kolegium Žiar nad Hronom SK

22:00 - 22:40 hod.

MADALEN Zábřeh na Moravě

22:55 - 23:35 hod.

ŠVÉDOVA TROJKA Moravský Krumlov

23:50 - 00:30 hod.

SHODOU OKOLNOSTÍ Šumperk

00:45 - 01:30 hod.

TONY JOCH & Přátelé Svitavy  –  zpívání na dobrou noc a do spacáků

 

NEDĚLE 3. září 2017

 7:30 hod.

Katolická mše svatá pro účastníky 42. Mohelnického dostavníku® – zadní louka
Schola (hudební doprovod): JIŘINKY Moravičany

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka)

09:30 - 10:30 hod.

Divadlo pro děti: „O príšerne krásnej princeznej“ – Féder Teáter SK

HLAVNÍ SCÉNA -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

SCÉNA RADIA PROGLAS - uvádí Milan Tesař:

09:00 - 09:30 hod.

HEDVIKA & HARNACH Brno

09:40 - 10:10 hod.

SPOLEKTIV Jižní Čechy a Vysočina

10:20 - 10:50 hod.

MARTINA TRCHOVÁ & TRIO - držitel žánrové ceny Anděl 2016

11:10 - 11:59 hod.

MARIEN Pardubice

12:00 hod.                 „NO TO SE VÍ, ZASE SE SEJDEM“ - závěr 42. MOHELNICKÉHO DOSTAVNÍKU® 2017

 

Program se bude neustále doplňovat a budou se upřesňovat časy vystoupení jednotlivých kapel,
takže sledujte aktualizace!

Dramaturg si vyhrazuje právo na změnu programu.